Ekran kartı güncellemesi sonrası videolarda donma

Kartellmeto

Decapat
Yer
Istanbul - Newcastle Tyne
Daha fazla  
Merhaba, ekran kartını güncelledikten sonra tarayıcıdan bir video izlerken ekranı büyütmek/küçültmek istediğimde, yeni sekme açmak istediğimde vs. anlık 1-2 saniyelik donma yaşanıyor. Her zaman olan bir şey değil fakat yine de rahatsız edici. (tarayıcı değiştirdim sorun çözülmedi)

Merhaba, ekran kartını güncelledikten sonra tarayıcıdan bir video izlerken ekranı büyütmek/küçültmek istediğimde, yeni sekme açmak istediğimde vs. anlık 1-2 saniyelik donma yaşanıyor. Her zaman olan bir şey değil fakat yine de rahatsız edici. (tarayıcı değiştirdim sorun çözülmedi)

Evet bana da oldu AMD hatta video kaydı alıyorum onu izlerken 1 FPS oluyor. Ve benim de RX6600.

AMD kart kullanıyorsanız ve 23.9.3 ü kurduysanız aynı sıkıntılar bende de vardı, 23.8.2 ye döndüm şu an bir sorun yok.

Nasıl dönülüyor.
DDU ile silip farklı bir driver yükleyebilirsin, 23.8.2 gibi.

Hocam sürücü silmeyi biliyorum ama şu an sildim bir türlü eski sürcü bulamıyorumsana zahmet link atarsan.

DDU ile silip farklı bir driver yükleyebilirsin, 23.8.2 gibi.

Sağ ol kankam en önerilen nedir sence en stabil.
23.9.1 veya 23.8.2 gibi. 23.8.2 kullanan arkadaşlarım hiç sorun yaşamadı ama bende oyunlarda alt tab yaptığımda 1 saniyelik siyah ekran sorunu oluştu.

Geri
Yukarı