Çözüldü Ekran kartı ile çipseti farklı olabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm

Bas bayağı 2 Chipset var. Yüke göre yer değiştiriyor. O yıllarda AMD kartlarda oluyordu.
Güçsüz olan eski nesil Chipset oluyor. Asıl kart R5-R7 serisi olan hangisi ise o. Bunun tartışması dönerdi arkadaşlarım arasında.
İntel HD Graphic-GPU geçişleri gibi. Bu şekilde kart ömrü uzuyor. Performans farkı vardı. Diye hatırlıyorum. Eski bir bilgi. Forumlar da okurdum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS'una farklı yazabiliyorlar diye biliyorum. (yanlışım varsa düzeltebilirsiniz.)

Peki bende neden böyle?

1622038711522.png

Bas bayağı 2 Chipset var. Yüke göre yer değiştiriyor. O yıllarda AMD kartlarda oluyordu.
Güçsüz olan eski nesil Chipset oluyor. Asıl kart R5-R7 serisi olan hangisi ise o. Bunun tartışması dönerdi arkadaşlarım arasında.
İntel HD Graphic-GPU geçişleri gibi. Bu şekilde kart ömrü uzuyor. Performans farkı vardı. Diye hatırlıyorum. Eski bir bilgi. Forumlar da okurdum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı