Ekran kartı kod 43 mavi ekran hatası

An0maLy

Hectopat
Yer
Vestgronland, Greenland
Daha fazla  
Birkaç gün önce normal bir şekilde Discord üzerinden arkadaşlarla sohbet ediyordum. Sonra birden mavi ekran verdi. Bilgisayarımı yeniden başlattığımda aldığım hata şu şekildeydi; NVIDIA GeForce GTX 760 cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 43' aratın, bir arkadaşım aracılığıyla mavi ekran hatalarını burada inceletebileceğim söylendi. Sorun hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

Mavi ekran hataları klasörüm; mavi ekran hataları

Şu an ekran kartımı bilgisayar algılamıyor ve hiçbir şekilde oyunlara giriş sağlayamıyorum.

Memtest86 uygulayın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IObit ürünleri kullanıyorsunuz, onları kaldırın. Driver Booster da kullandıysanız temiz kurulum yapmanızı öneriyorum.

Güncel Windows sürümü yükleyin bu arada.

Ekran kartı ile ilgili söyleyebilecek bir şeyiniz var mı? Neden böyle bir hata ile karşılaşmış olabilirim? Donanımsal bir problem mi? @Alpha Centauri

IObit kullanmışsınız işte. Büyük ihtimalle Driver Booster'da kullanıyorsunuz ve bu yüzden yanlış bir sürücü kurulumu sonrası her şey altüst oldu. Size en iyi tavsiyem temiz kurulumla güncel bir Windows sürümüne geçiş yapın. Daha sonra sorun devam ederse yeni dosyaları paylaşırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı