Ekran kartı kullanımı %50'yi geçmiyor

Sistem belirtmediği için ben cep telefonundan oynamasından korkuyorum.
Üzgünüm, yazdığımı sanmıştım.Bu forumdaki insanların neden bu şekilde iğneleyici konuştuğunu anlamıyorum.

Bu olduğuna göre laptop şarjda'dır laptopun kendi ayarlarında ekran kartını kısıtlamış olabilir misiniz?
Yok kısıtlama vb. bir şey yapmamıştım.Fakat ilk geldiğinde sürücüleri kurarken anlamadığım bir sıkıntı yaşadım.Geforce Experience sürücü inmesine rağmen kurulum yapmıyordu.Daha sonra kurduğumu sanıyorum ama bundan kaynaklı bir sorun olabilir mi sizce?

Hocam muhtemelen sorun ondandır DDU ile sürücüleri kaldırıp temiz bir kurulum yapmanız önerilir veya en güncel sürümü yükleyin.

iğneleyici konuştuğunu anlamıyorum.
Sorun iğneleyici konuşmak değil ve bunu yapan tek sen değilsin.Sorun şu ki biz bunu belirtmemiş olsak bu konu da bir uyarı alamayıp konun ve sana sunulacak bilgilerin forum içindeki milyonlarca konu arasında kaybolup gitmesi ve senin bana neden cevap bile vermediler diye düşünmeye belki de bize kızmaya neden olması.Keşke o bilgiler olmadan ya da bilgiler yok diye sistem kendiliğinden uyarı vermesi yok sa ne senlik ne de bizlik bir durum var.Hala bazı konular bu yüzden açık ve çözümsüz duruyor.

Son düzenleme:
Hocam muhtemelen sorun ondandır DDU ile sürücüleri kaldırıp temiz bir kurulum yapmanız önerilir veya en güncel sürümü yükleyin.
Teşekkür ederim, benim de şimdi aklıma geldi sürücü sorunu. Sağlıcakla kalınız :).

Sorun iğneleyici konuşmak değil ve bunu yapan sen tek değilsin.Sorun şu ki biz bunu belirtmemiş olsak bu konu da bir uyarı alamayıp konun ve sana sunulacak bilgilerin forum içindeki milyonlarca konu arasında kaybolup gitmesi ve senin bana neden cevap bile vermediler diye düşünmeye belki de bize kızmaya neden olması.Keşke o bilgiler olmadan ya da bilgiler yok diye sistem kendiliğinden uyarı vermesi yok sa ne senlik ne de bizlik bir durum var.Hala bazı konular bu yüzden açık ve çözümsüz duruyor.
Anladım, haklısınız.Sağlıklı günler dilerim.

Teşekkür ederim, benim de şimdi aklıma geldi sürücü sorunu. Sağlıcakla kalınız :).

Anladım, haklısınız.Sağlıklı günler dilerim.
Unutmadan sorunun çözülürse lütfen çözen arkadaşın mesajını çözüm olarak raporla ki senden sonra gelen kişiler de bu çözümden faydalanabilsin.İyi günler.İyi Sosyaller.

Geri
Yukarı