Ekran kartı MHz'si yanlış gözüküyor

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Merhaba geçenlerde ekran kartımı 1430MHz'ye çıkardım ekran kartım RX 580 ve bellek hızı da 2100MHz'di. Şimdi GPU clock 1410MHz bellek hızı 2150MHz yaptım ama MSI Afterburner'ı açtığımda GPU clocku 1430MHz bellek hızıysa 2100MHz gözüküyor. Takılı mı kaldı anlamadım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi programdan yaptınız bu ayarları? MSI Afterburner programında yapılan ayarların silinmemesi ve bilgisayarı kapatıp açtığınızda bile geçerli olması için ayarlarında bir yeri aktif hale getirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Afterburner programını kullanmadığım için hangi ayar olduğunu bilmiyorum maalesef. Eğer Radeon programından ayar yaptıysanız yapılan ayarlar bazen silinebiliyor. Eğer Radeon programında yaptığınız ayarların silinmesini istemiyorsanız görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı kapatın.

Dosya Ekleri

• hızlı başlatma.PNG
    hızlı başlatma.PNG
    43,5 KB · Görüntüleme: 30
Hangi programdan yaptınız bu ayarları? MSI Afterburner programında yapılan ayarların silinmemesi ve bilgisayarı kapatıp açtığınızda bile geçerli olması için ayarlarında bir yeri aktif hale getirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Afterburner programını kullanmadığım için hangi ayar olduğunu bilmiyorum maalesef. Eğer Radeon programından ayar yaptıysanız yapılan ayarlar bazen silinebiliyor. Eğer Radeon programında yaptığınız ayarların silinmesini istemiyorsanız görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı kapatın.

Radeon ReLive'dan yaptım.
MSI Afterburner'ı açtığımda bazı sistem özellikleri yanlış gösteriliyor hatası veriyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı