Ekran kartı nasıl takılır?

LonelyKnife

Femtopat
Daha fazla  
Elimde eski bir kasa var ve ekran kartı takacağım, YouTube'da videolara baktım fakat videoda girişin yanındaki klipsi bastırın diyor, benim kasamda bastırmama rağmen bir değişiklik olmuyor ve videodaki parçaya benzemiyor. Ekran kartını direkt takmayı denesem takabilir miyim?

20240313_154502.jpg

Ekran kartının fanları aşağıya bakacak şekilde takın gitsin o klips ekran kartını taktıktan sonra bir nebze sağlama almak için kilit gibi yani. Takın klipsi yukarı doğru çekin yeterli.

Direkt bastırınca takılacaktır.

Ekran kartının fanları aşağıya bakacak şekilde takın gitsin o klips ekran kartını taktıktan sonra bir nebze sağlama almak için kilit gibi yani. Takın klipsi yukarı doğru çekin yeterli.

Direkt bastırın takılacaktır o. Mandallı değil sizin ki.

Evet direkt takabilirsin. Yalnızca ekran kartını sökerken o mandalı hafifçe aşağı çekip ekran kartını sökeceksin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim

Elimde eski bir kasa var ve ekran kartı takacağım, YouTube'da videolara baktım fakat videoda girişin yanındaki klipsi bastırın diyor, benim kasamda bastırmama rağmen bir değişiklik olmuyor ve videodaki parçaya benzemiyor. Ekran kartını direkt takmayı denesem takabilir miyim?

Eki Görüntüle 2139897
Önce mandalı kaldır sonra ekran kartını yuvalarına doğru şekilde götür sonra yavaşça ittir çıt sesi gelince mandal kapanmıştır ekran kartı yuvaya girmiştir başka birşey yapmana gerek kalmaz.

Geri
Yukarı