Ekran kartı nasıl test edilir?

Testteyken yazar hocam zaten üstteki değerlerde. Siz bir 5-10dk daha teste sokup ekran görüntüsü atar mısınız?

Pekala.

Testteyken yazar hocam zaten üstteki değerlerde. Siz bir 5-10dk daha teste sokup ekran görüntüsü atar mısınız?
hocam ekran görüntüsü alamadım buga giriyor ama avarage fps 189 gpu kullanımı %87-92 fan oranıda %98-100 arası

Son düzenleme:
Pekala hocam yardımınız için sağ olun.

Hocam yanlış bir şeye bakmıyorsunuz değil mi? Ekran görüntüsü attım. En sağ tarafa bakarsınız değerlerde fan:%41 yazıyor. Doğru yerin bilgisini veriyorsunuz değil mi? Bu fotoğraf bana ait değil.

Hocam yanlış bir şeye bakmıyorsunuz değil mi? Ekran görüntüsü attım. En sağ tarafa bakarsınız değerlerde fan:%41 yazıyor. Doğru yerin bilgisini veriyorsunuz değil mi? Bu fotoğraf bana ait değil.

Sizin bahsettiğinize göre fan kullanımı %98-100 arası. Eğer öyleyse tüm sisteme macun ve temizlik bakımı gerek.

Bakımlardan sonra zaten ısıların ve kullanımların normale dönmesi gerek.

Dosya Ekleri

• IMG_1261.png
    IMG_1261.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 7

Sizin bahsettiğinize göre fan kullanımı %98-100 arası. Eğer öyleyse tüm sisteme macun ve temizlik bakımı gerek.

Bakımlardan sonra zaten ısıların ve kullanımların normale dönmesi gerek.

Evet hocam gösterdiğiniz yerde fan %98 genelde bir bakım iyi olacak sanırım

Geri
Yukarı