Ekran kartı önerisi

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar masaüstü bilgisayarımdaki ekran kartım artık yetersiz kalmaya başladığını düşünüyorum. Sonuçta biraz eski bir kart ve artık yeni kartların daha da fazla güçlenmekte olduğunu görüyoruz. İşlemcime önerebileceğiniz ekran kartı neler?

İşlemciyi tahmin mi ediyorduk yazacakken imzanı gördüm. Şimdi de bütceni mi tahmin edicez. Bütçe nedir hocam? :D

Bütçe daha tam belli değil fakat 2500 gibi bir rakam olabilir. Corsair'in 450 Wattlık 80+ sertifikalı cp-9020 modelini kullanıyorum.

i5 8500 için mi ? Bana kalırsa işlemci yükseltmesi gerekmekte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Öncelikle Herkese Merhaba.

Bu güzel Aileyi Youtube'dan sürekli takip ediyorum ve çok beğeniyorum.
Yeni konu açmak istemedim kirlilik olmasın diye burayı uygun görüp yazma gereğinde bulundum ve yardım ve öneri almak için burayı seçtim.

Ekran kartımı değiştirmek istiyorum Nvidia 4 gb üzeri olmalı, fiyat aralığı 1000, 1500 civarı.
Hard Disk'imi SSD ile değiştirmeli miyim, Ram yeterli yeterli olur mu?
Uyum konusundaki önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

İşletim sistemim:
Kasa: 600 watt xilence
HDD: 500 Gb WD Caviar Blue Sata 16mb Cache

sistem.png

Öncelikle Herkese Merhaba.

Bu güzel Aileyi Youtube'dan sürekli takip ediyorum ve çok beğeniyorum.
Yeni konu açmak istemedim kirlilik olmasın diye burayı uygun görüp yazma gereğinde bulundum ve yardım ve öneri almak için burayı seçtim.

Ekran kartımı değiştirmek istiyorum Nvidia 4 gb üzeri olmalı, fiyat aralığı 1000, 1500 civarı.
Hard Disk'imi SSD ile değiştirmeli miyim, Ram yeterli yeterli olur mu?
Uyum konusundaki önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

İşletim sistemim:
Kasa: 600 watt xilence
HDD: 500 Gb WD Caviar Blue Sata 16mb Cache

Eki Görüntüle 494838
Kirlilik olmasın diye başka konuların altına soru sormak ceza sebebidir. Kendi konunuzu açın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı