Ekran kartı olarak neler önemlidir

Hangi ekran kartını almalıyım ?

• GTX770 DirectCU II O.C.

Oy: 25 80,6%
  • R9 280X DirectCU II TOP

Oy: 6 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her gün aynı konuları açmaktan sıkılmadınız. Forumlarda binlerce konu var araştır, kararını ver. Amd kullananlar Amd der. Nvidia kullananlar, Nvidia der. Kimse kullandığı mala kötü demez.

İki kartta seni pişman etmez. Keşke R9 280X alsaydım veya keşke Gtx 770 demezsin. Ama Gtx 770 sunduğu sürücü desteğiyle öne çıkıyor. Bu yüzden Gtx 770 almanı tavsiye ederim.

Al ikisinden birini. Fark etmez. Ama Nvidia insanları daha çok insan yerine koyuyor sanki. Adamlar hala 9800 gt ye driver çıkarıyorlar.

R9 tabikike amd nin yeni mimarisini kullanıyor, gtx de neymiş hata yapma sakın.!
Hangi köyün bakkalısınız siz hocam? "Gtx de neymiş" cümlesini kurarken aklınızdan neler geçiyordu çok merak ettim doğrusu. Hayır, bilmeyen biri görüp okusa Nvidia ekrankartlarını kötü zannedecek.

Ekrankartında en önemli nokta GPU'dur. Bazı testlerede R9 280X önde. Bazı testlerde de GTX 770 önde. Ben CUDA teknolojisi ve sağlam sürücleri olduğu için Nvıdıa diyorum.

Gtx 780 var bende çok iyi sogutması. Olsun performans olsun. Harika bir kart eğer bütçeniz varsa alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı