Ekran kartı overclock destekli değil sorun mu?

Okidoki0

Centipat
Arkadaşlar dün gece bu sistemi 6800 TL'ye sipariş ettim, forumda okuduğum konular ve kendi yaptığım araştırmalar üzerine ısınma sorunu ile uğraşmamak ve RTX'de en iyi soğutma işlemine sahip olduğunu düşündüğünüz(konulardan okuduğum kadarıyla) ASUS ROG STRIX 2060 RTX olmasını tercih ettim fakat ekran kartın kendisi OC destekli değil, anakartta ise var. Şu an aklıma takıldı olmaması sorun mu? İade etmem gerekir mi? Bu yaz tatili içinde oyun oynayacak birisiyim fakat öyle çok yüksek FPS olması şartıyla da kendimi şartlandırmış birisi değilim. Yine de parana yazık edersin gibi fikirleriniz varsa lütfen söyler misiniz? Teşekkür ederim konunun uzmanı olmadığım için size danışmak istedim.

1594562953432.png

Hocam sizin kart bu ise OC desteği var.

Arkadaşlar dün gece bu sistemi 6800 TL'ye sipariş ettim, forumda okuduğum konular ve kendi yaptığım araştırmalar üzerine ısınma sorunu ile uğraşmamak ve RTX'de en iyi soğutma işlemine sahip olduğunu düşündüğünüz(konulardan okuduğum kadarıyla) ASUS ROG STRIX 2060 RTX olmasını tercih ettim fakat ekran kartın kendisi OC destekli değil, anakartta ise var. Şu an aklıma takıldı olmaması sorun mu? İade etmem gerekir mi? Bu yaz tatili içinde oyun oynayacak birisiyim fakat öyle çok yüksek FPS olması şartıyla da kendimi şartlandırmış birisi değilim. Yine de parana yazık edersin gibi fikirleriniz varsa lütfen söyler misiniz? Teşekkür ederim konunun uzmanı olmadığım için size danışmak istedim.

Eki Görüntüle 613333
Hocam afedersiniz sanırsam bilmediğim bir konu hakkında konu başlığı açtım , yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum. İnce hesaptaki ekran kartını incele seçeneğine tıkladığımda bu şekilde karşılaşınca ve arkadaşımdan overclock olsaydı iyidi yanıtını alınca bi tedirgin olup sormak istedim
1594563446019.png

Hocam sizin kart bu ise OC desteği var.
Hayır hocam o O6G benimkisi ise 6G şöyle direkt satın aldığım linkten alıntı yapayım. Seçili ürünü gösterden tıklıyorum üzerine

EDİT: Yanlışlıkla sanırsam kendi yanıtıma cevap vermişim , size demek istemiştim gerçekten yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum sanırsam arkadaşımın lüzumsuz yorumuna denk gelmişim. Gerçekten teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı