Çözüldü Ekran kartı sıcaklığı normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

benji

Decapat
Daha fazla  
Alttaki resimde görüldüğü gibi boştayken bile bu kadar sıcak. Son 2 gündür bilgisayarın fanlarından sıcak hava yerine soğuk hava gelmeye başladı. Şu an bunları yazarken bile klavyenin altından soğuk hava geliyor. Ne yapmam gerekiyor?

1683042390861.png

Hocam ikisinin ne farkı var? Ayrıca bir SS paylaşmışsınız bilgisayarın özellikleri bana vahiy ile mi gelecek?
"Şarjda" demek bilgisayar şarj makinesine bağlı değil demek değil mi? Ben de bağlıyken bu halde diyorum ve bağlı değilken performans genelde zaten daha düşük oluyor diye sorun çıkması normal fakat şu anki durum öyle değil. Bilgisayarın özellikleriyle alakası olduğunu sanmıyorum ama buyur.

AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gfx 2.60 GHz
256 GB Kingston SSD
AMD Radeon TM 530 series ekran kartı
AMD Radeon Vega 3 Graohics ekran kartı

daha ne bilgi vermem gerekiyor bilmiyorum sorarsanız söylerim.

"Şarjda" demek bilgisayar şarj makinesine bağlı değil demek değil mi? Ben de bağlıyken bu halde diyorum ve bağlı değilken performans genelde zaten daha düşük oluyor diye sorun çıkması normal fakat şu anki durum öyle değil. Bilgisayarın özellikleriyle alakası olduğunu sanmıyorum ama buyur.

AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gfx 2.60 GHz
256 GB Kingston SSD
AMD Radeon TM 530 series ekran kartı
AMD Radeon Vega 3 Graohics ekran kartı

daha ne bilgi vermem gerekiyor bilmiyorum sorarsanız söylerim.
Ben şarjda mı diye sorarken kafamdan şarj oluyor mu manasında sormuştum tabi eksik yazdığım için farkli anlamışsınız benim hatam kusura bakmayın. Prize bağlı kullanıyorsanız sıcaklık normal.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı