Ekran kartı sokları neden hala yok?

Fodenist

Hectopat
Ekran kartı stokları COVID'den dolayı üretim azaldığından ve çip krizinden bitmişti peki şimdi neden hala yok hala aynı olaylar mı?
Ya da piyasada bir çakallıkmı oluyor ben hiçbir şey anlamadım.
Zaten piyasa çok pahalı bir de stok olmadığından 2 katı fiyatını veriyoruz 1 ekran kartına.

Madencilere gitmesin diye hazır sistemlere gidiyor çoğu ürün. Kalanları da madenciler işlerine yarıyorsa topluyor. Bu durum yüzünden kart alamamış bir çok oyuncu var, şimdi fiyatların gerilemeye başlamasıyla onlar da talep oluşturuyor ve bu da stokları eritiyor kabaca.

Madencilere gitmesin diye hazır sistemlere gidiyor çoğu ürün. Kalanları da madenciler işlerine yarıyorsa topluyor.

Ben GPU upgradelemek istiyorum sadece GPU için sistemi değiştirmek aşırı saçma olur bu durum sadece türkiyedemi geçerli?

Her yerde böyle. Amazon Avrupa'dan ucuza ekran kartı bulabilrisin, ama geldiği gibi bitebiliyor.

Avrupa'dan kaç güne gelebiliyor ürünler?
Ayrıca gümrükte takılma gibi durumları olur mu?

Ben GPU upgradelemek istiyorum sadece GPU için sistemi değiştirmek aşırı saçma olur bu durum sadece türkiyedemi geçerli?
Kimi teknomarket sınırlı sayıda stok bulunduruyor normal fiyatlara daha yakın seviyelerden ama çabuk tükeniyor onlar da.

Avrupa'dan kaç güne gelebiliyor ürünler?
Ayrıca gümrükte takılma gibi durumları olur mu?
Bir kere ingiltereden bir kere almayanya'dan aldım, 1 haftaya geldi ikisi de. Gümrüğe takılma gibi olaylay olmuyor, sipariş verirken tüm masraflarını ödüyorsun.

Hazır sistemlere gitsin en temizi sıfır ekran kartını git vergini öde al madem maden ayağına çoğu oyuncuyu mağdur ettiler.

Hocam Mart'ta ve nisanda Stoklar yenilecek diyorlar. ETH ve diğer altkoinlerdeki düşüşler ile de ekran kartı stoğu artar 1-2 aya

Kimi teknomarket sınırlı sayıda stok bulunduruyor normal fiyatlara daha yakın seviyelerden ama çabuk tükeniyor onlar da.

Türkiye stoklarında 10000 TL olan RTX 2060 7500 TL'ye buldum teşekkürler hocam alacak olursam size danışacak olursam etiketleyebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…