Ekran kartı stoğu aslında var!

Fahiş fiyat mı? Size daha detaylı anlatayım adamlar sistem topluyormuş gibi yapıyorlar Vatan'ın kendi mağazasında 27 k olan şeyi adamlar sistem topladık diye fatura kesip 19 bin civarına alıyorlar sonrada 25 kdan geri satışa koyuyolar ayrıca bence bu karaborsaya girer.
Uzun bir süre kurumsal firmada yönetcilik yapmış biri olarak söyleyeyim ben de madem, her ürün sevkiyat raporlarıyla, indi-bindisiyle, ürünü depoda mal kabul yapan personelinden, rafına dizen satış personeline kadar kayıt altında. Sene sonu veya aylık raporlarda bu durumu anlamamak için çaba sarf etmek gerekir. Hangi ürün ne zaman alındı, ne zaman stoğa girdi, hangi tarihte indirime girdi hepsi kayıtlı olmalı. İşin içinde yönetim varsa ve üst kuruldan emir alıyorlarsa ona birşey diyemeyiz. Ancak bir şikayetle birçok kişinin başı ağrıyacağı usülsüz bir uygulama gibi geldi bana. Sistem toplar gibi satın alıp 25.000 liraya tekrar satışa koyma olayını anlamadım. Her neyse zenginin parası züğürdün çenesi misali konuşuyoruz. Parası olan her şekilde alır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı