Ekran Kartı Stoklarının Az Olmadığını Düşünüyorum

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Ekran kartı stokları yok denecek kadar az. Bunun sebebi ise GDDR6 belleklerin üretilememesiymiş sanırım. Ben bu açıklamaya inanmıyorum bence NVIDIA ve AMD ellerinde fazladan kalan ekran kartları satılsın diye yeni stokları getirmiyor. Bunun doğruluk ihtimali nedir? 😀 😀 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı stokları yok denecek kadar az. Bunun sebebi ise GDDR6 belleklerin üretilememesiymiş sanırım. Ben bu açıklamaya inanmıyorum bence NVIDIA ve AMD ellerinde fazladan kalan ekran kartları satılsın diye yeni stokları getirmiyor. Bunun doğruluk ihtimali nedir? 😀 😀 😀
Sıfır. Ama olay belleklerin üretilmemesi vs. değil de daha çok mining ve al satçılık yapanlar ne yazık ki. Talep fazla, arz az tüm mesele bu. Mining bitmeden stoklar zor artar, millet de al satı bırakmaz. Ondan sonra zamanla her şey düzelecektir diye düşünüyorum.

Ekran kartı stokları az, hatta yok. Zaten adamların da işi gücü yok, Türkiye'ye stok göndermeyelim diye uğraşıyorlardı.

Bir an dediğiniz şey düşündüm NVIDIA Türkiye'ye stok göndermeyelim dedi beynimin içinde bir güldüm ama stoklar sadece Türkiye'de sorunlu değil diye biliyorum.

Geri
Yukarı