Ekran karti sürücü güncelleyince mavi ekran

Merhaba öncelikle aşağıdaki rehberden yararlanarak "minidump" dosyalarınızı paşlamanızı isteyeceğim.
Ardından @claus ve @Murat5038 size yardımcı olacaktır. Yalnız minidump dosyalarınızı herkese açık paylaştığınıza dikkat ediniz.

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle aşağıdaki rehberden yararlanarak "minidump" dosyalarınızı paşlamanızı isteyeceğim.
Sağol faydasız yine faydalı işler yapıyorsun :D Ancak kullanıcı zaten önceki bir mavi ekran konusu var oradan devam etmemiş.

Güncelleme işlemini sürücü güncelleme programı ile mi yaptınız?
Driver Booster vesaire.
hayır el ile yaptım
Ekran kartınız arızalı ise sürücü yükleyince mavi ekran alırsınız. Siz muhtemelen güncelleme değil, yükleme yapıyorsunuz...
yükleme derken recep abi acemiyim bayagı bi aygıt yöneticisinden el ile güncelliyorum
Sağol faydasız yine faydalı işler yapıyorsun :D ancak kullanıcı zaten önceki bir mavi ekran konusu var oradan devam etmemiş.

Evet onceki bir konum var fakat o konuda kendimi yanlıs belirttim galiba midump dosyalarımı paylaştım herkes başka bir şey soyledi sanırım sorunumu tam olarak bende çözemedim kabaca belirtip bir konu açmanın faydalı olucagını düşündüm.
@Murat5038 hocam sorunumu video olarak çekip anlattım Google Drive'a yüklesem link atsam bir bakabilir misin.

Son düzenleme:
Öteki konudan devam edin. Her kafadan ses çıkmasını istemiyorsanız bilen kişilerin sözünü dinleyeceksiniz. Orada da dinlemediğiniz görüldüğü için cevap vermedim. Söylenenleri uyguladıktan sonra yeni oluşursa dosya paylaşırsınız.

Bilgisayarını güvenli modda açıp Display driver uninstaller programı ile ekran kartı sürücüsünü kaldır başka bir sürümü yükle.
Aynı şey başıma gelmişti bu şekilde çözdüm.

Bilgisayarını güvenli modda açıp display Driver uninstaller programı ile ekran kartı sürücüsünü kaldır başka bir sürümü yükle.
Aynı şey başıma gelmişti bu şekilde çözdüm.

Merhaba formatlayıp düzgün şekilde Driver'ları indirdim şu an Intel ve NVIDIA'yı yüklerken mavi ekran aldım galiba bir sürücü var Intel Smart Technology diye onu da kurdum yalnız onu sitede bulamadım bir siteden indirdim ve Windows 10 için yoktu Windows 8.1 için olanını indirdim sorun olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı