Ekran kartı sürücüsü kurulu olmasına rağmen gözükmüyor

tadagon

Hectopat
Yer
Türkiye
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

Arkadaşlar lütfen yardım edin tüm driverleri indirdim bir şey değişmedi.
PC: Laptop(Dell Inspiron 15 3521) GPU: Radeon HD 7670M

Öncelikle Cleaner ile ''Kayıt Defteri'' hatalarını onarın. Ardından DDU ile eski sürücüleri kaldırıp, güncel sürücüyü tekrar kurun.

DDU ile Intel AMD sürücülerini güvenli modda silip doğru şekilde tekrar yüklemek işe yaramaz ise BIOS güncelleyip Windows 10 x64 güncel sürümü temiz kurulum şeklinde kurup sürücüleri Intel ve AMD'nin sitesinden güncelleyin.

Eğer sonuç alamazsanız grafik işlemciniz arızalıdır. Reballing işlemi fayda etmez ise grafik işlemciniz değişecek. Dahili grafik kartı ile idare ederim dersen aygıt yöneticisinden devreden çıkar.

Öncelikle Cleaner ile ''Kayıt Defteri'' hatalarını onarın. Ardından DDU ile eski sürücüleri kaldırıp, güncel sürücüyü tekrar kurun.
Abi dediğini yaptım hala aynı

DDU ile Intel AMD sürücülerini güvenli modda silip doğru şekilde tekrar yüklemek işe yaramaz ise BIOS güncelleyip Windows 10 x64 güncel sürümü temiz kurulum şeklinde kurup sürücüleri Intel ve AMD'nin sitesinden güncelleyin.

Eğer sonuç alamazsanız grafik işlemciniz arızalıdır. Reballing işlemi fayda etmez ise grafik işlemciniz değişecek. Dahili grafik kartı ile idare ederim dersen aygıt yöneticisinden devreden çıkar.
BIOS güncellemesini yapmayı bilmiyorum farklı bir seçenek varmıdır
@Silinen üye yardımcı olurmusun lütfen sorun hala devam ediyor
@Recep Baltaş abi yardımcı olurmusun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı