Çözüldü Ekran kartı sürücüsünü silince ekran gitmez mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mrboot

Hectopat
Daha fazla  
DDU kullanarak eski sürücüleri kaldırın sonra ekran kartınızın tam modelini internete yazıp kendi sitesinden indirip kurun.

Sürücüleri sildiğimde ekran gitmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri sildiğimde ekran gitmez mi?
Hayır gitmez. Sildikten sonra sistemi yeniden başlatıp NVIDIA'nın sitesinden indirdiğiniz sürücüyü kurabilirsiniz. Kartınızın modeli nedir? Sizin için atabilirim.

Çözüm
Hayır gitmez. Sildikten sonra sistemi yeniden başlatıp NVIDIA'nın sitesinden indirdiğiniz sürücüyü kurabilirsiniz. Kartınızın modeli nedir? Sizin için atabilirim.
kurdum şimdi deneyeceğim gta 5 de ve r6 da inşallah düzelmiştir

Gitmez. Silip yeniden başlattığınız zaman Windowsunuz Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kuruyor görüntü alması için.

Kurdum şimdi deneyeceğim GTA 5 de ve R6 da inşallah düzelmiştir.

Ben sitesinden kurmuştum 3060 Ti son sürücüsü diye 472.12 sürümünü kurdu GeForce Experience'a girdim şimdi oradaki 516.59 ne yapmalıyım onu mu indireyim tekrar driverları silip? Yoksa bu sürümde mi kalsın.

hocam hala 30 fps e düşüyor bu sürücüyle de bunu da silip 516 olanı indirip deneyeceğim
video linki atarım buraya

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…