Ekran kartı termal macun önerisi

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ASUS AREZ Dual RX580 8 GB kartına sahibim. Kartın sıcaklığı sürekli sistem isteyen oyunlardamin 75 Max 89 dereceye çıkıyor. Oturduğum yer aydın hava 39 40 dereceye geliyor. Kasam Cooler Master MB520. yaklaşık 1 yıl önce aldım aldığımdan beri aynı sorun var. Termal macun ile biraz sıcaklığa etki eder diye düşündüm.
https://www.hepsiburada.com/coolerm...mal-macun-r2-mgz-ndsg-n15m-r2-p-HBV00000NA4HD aklımda bu model var başka iyi model varsa tavsiye etmenizi rica edeceğim.

Dosya Ekleri

• 20210702_101300.jpg
    193 KB · Görüntüleme: 60
  • 20210702_101347.jpg
    186,5 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Değiştirirken dikkat edilmesi gereken şeyler nedir?

1.macunu ortalama bir bezelye tanesinin yarısı kadar sıkmak. Fazla sıkarsanız taşar, az sıkarsanız etkisiz olur.
2 -macunun ince bir tabaka halinde yaymak.
3-macunu etrafa taşırmamak.
4-statik elektrik (bunun önüne geçmek için plastik eldiven kullanabilirsi niz.
Bunu bir konuda bulmuştum önceden böyle olması gerekiyor.

Cooler Master Maker Nano veya Hydronaut alabileceğiniz en iyisi, Kryonaut'un 80 derece üzeri sıcaklıklarda yapısı bozuluyor.

Cooler Master maker nano veya hydronaut alabileceğiniz en iyisi, Kryonaut'un 80 derece üzeri sıcaklıklarda yapısı bozuluyor.

O zaman Cooler Master bakmak daha mantıklı. Arkadaşın dediği Thermal Grizzly Kryonaut nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…