Ekran kartı VGA dönüştürücü ile çalışmıyor

narkissos

Kilopat
Daha fazla  
RX 570 ekran kartı sattım karttan en ufak sorun yoktu buluşmaya gitmeden 1 saat önce videosunu da çekip yolladım. Alıcının kullandığı monitör HDMI girişli değildi VGA girişliydi bende dönüştürücü ile kullanabileceğini söyledim. Çalışmadığını söylüyor video attı eski kartı ile dönüştürücüyü test edince çalıştığını söylüyor sorun ne olabilir?

Kullandığı dönüştürücünün modeli neymiş? Aktif dönüştürücü olması gerekiyor.
Şimdi televizyonda deneyecek başka biri monitör kaynaklı sorun olabilir demiş daha önce.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-02-13 at 16.55.35.jpeg
    WhatsApp Image 2020-02-13 at 16.55.35.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 48
GTX 750 Ti ekran kartımda benimde çalışmamıştı. DVİ VGA dönüştürücü ile deneyince çalışıyordu ancak.

RX 570 ekran kartı sattım karttan en ufak sorun yoktu buluşmaya gitmeden 1 saat önce videosunu da çekip yolladım. Alıcının kullandığı monitör HDMI girişli değildi VGA girişliydi bende dönüştürücü ile kullanabileceğini söyledim. Çalışmadığını söylüyor video attı eski kartı ile dönüştürücüyü test edince çalıştığını söylüyor sorun ne olabilir?
Piyasadaki dönüstürücülerin 10 tanesinin 4 tanesi çalışmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı