Ekran kartı yükseltmesi mi, RAM yükseltmesi mi öncelikli olmalı?

Kardeşim o psu dan çok birşey bekleme yada fazla güç istemeyen gt1030 falan takabilirsin + ssd takarsın. Ama benim sana tavsiyem ikinci el bir 500w düzgün marka PSU + HD 7850 ekran kartı yada GTX 660 çok yüksek bir oyun performansı elde edeceksin emin ol oyun için en önemli parça ekran kartıdır sonra işlemci işlemcin fena değil iyi bir işlemci o yüzden paran oldukça ssd ve ram eklersin.

Kardeşim o psu dan çok birşey bekleme yada fazla güç istemeyen gt1030 falan takabilirsin + ssd takarsın. Ama benim sana tavsiyem ikinci el bir 500w düzgün marka PSU + HD 7850 ekran kartı yada GTX 660 çok yüksek bir oyun performansı elde edeceksin emin ol oyun için en önemli parça ekran kartıdır sonra işlemci işlemcin fena değil iyi bir işlemci o yüzden paran oldukça ssd ve ram eklersin.
Tavsiyen için sağol ama dedikleriniz çok yetersiz bir o kadar da dengesiz

350 TL ye bir adet GTX 950 alacağım ve 400w Bir Psu bana yetecektir.

Bu devirde HD 7850'ye katien para verilmez.alınirsa 750 Tİ alınmalı GTX 660 eski nesil kalıyor...

Ayrıca farkettiyseniz sizden kart yada PSU tavsiyesi istemedim yine de tesekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı