Ekran kartımın modelini bulamıyorum

Boydak

Kilopat
oQpDXo.png

Ekran kartımın modelini bulamıyorum arkadaşlar, güncelleme yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının markası her ney ise Google'den yaz Örneğin: Lenovo z510 Drivers (benim pc'den örnek verdim). Böylelikle sitesinden bulabilirsin.

Dediğiniz gibi arattırıp ekran kartımı güncelledim. Ancak ekran kartı belleğinin artması ve HD RADEON 6470M iken 7400'a çıkması normal bir şey mi ?
rLv3rP.png

Dediğiniz gibi arattırıp ekran kartımı güncelledim. Ancak ekran kartı belleğinin artması ve HD RADEON 6470M iken 7400'a çıkması normal bir şey mi ?
rLv3rP.png
İlk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi, modeli neyse odur. :)

İlk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi, modeli neyse odur. :)
Bende ilk defa kendi bilgisayarımda böyle bir olaya şahit oldum , anlatsalar inanmazdım :)

Cpu-Z değil Gpu-Z yükleyin.
Deniyorum , bir kaç dakika lütfen :)

W2Ror4.gif

Bahsettiğiniz programdaki sonuç . Buna göre 1 GB ekran kartım varken dxdiag ' a göre 2 GB ekran kartım bulunuyor :/ Ve dediğim gibi 6470M olan model 7400M gözüküyor şuanda bu normal bir şey mi ? Bir de nedense BIOS ' um gözükmüyor , nedeni nedir sizce ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı