Ekran kartına televizyon bağlanılırsa ısınma sorunu olur mu?

eferimed

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Evde Oturmak
Hem film izlemek için hem de oyun oynamak için Samsung marka 124 cm Curved ekran bir televizyon aldım. Hem uydu alıcısı bağlı hem de kasa bağlı.
Ekran büyük olduğu için ekran kartında ısınma sorunu yaratabilir mi merak edip de test etmedim. Şu an monitörüm bağlı eğer ısınma sorunu olmazsa bağlayacağım televizyonu.

Yardımınız için teşekkürler.

Hem film izlemek için hem de oyun oynamak için Samsung marka 124 cm Curved ekran bir televizyon aldım. Hem uydu alıcısı bağlı hem de kasa bağlı.
Ekran büyük olduğu için ekran kartında ısınma sorunu yaratabilir mi merak edip de test etmedim. Şu an monitörüm bağlı eğer ısınma sorunu olmazsa bağlayacağım televizyonu.

Olacağını sanmıyorum eski ekran kartımız televizyonda duruyor arada film izlemek için filan kullanıyoruz kasayı problem yok.

Ben suuny 32 inch bir tvsiyle 2 ay kadar kulandım HDMI'yle bir sorun olmadı.

Hocam monitöre bağlamakla aynı durum. Zararı yok. Ben de çok denedim. Ancak TV 4K ise çözünürlüğü açarsanız ekran kartı gücüne göre oyunlarda kasma olur. Çok yakından kullanmazsanız göze zarar vermez.

Geri
Yukarı