Ekran kartına ve işlemciye aynı termal macun sürülebilir mi?

Tunahan Cesur

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayarımı 1 sene önce aldım ve FPS düşmeleri yaşıyorum. Tahmin etmesi çok zor olmasa gerek termal macunları değiştireceğim. Artics MX-4 veya Cooler Master HTK-002 almayı düşünüyorum. Hem işlemciye hem ekran kartına sürebilir miyim? Ekran kartlarıyla işlemcilerin termal macunları farklı mı oluyor?

Arkadaşlar bilgisayarımı 1 sene önce aldım ve FPS düşmeleri yaşıyorum. Tahmin etmesi çok zor olmasa gerek termal macunları değiştireceğim. Artics MX-4 veya Cooler Master HTK-002 almayı düşünüyorum. Hem işlemciye hem ekran kartına sürebilir miyim? Ekran kartlarıyla işlemcilerin termal macunları farklı mı oluyor?
Neden farklı macun sürmek zorunda kalasınız ki? Termal macun, termal macundur. Aynı ürünü kullanın.

İkisine de sürebilirsin. Bu arada o iki macun arasından MX-4 tercih etmeni öneririm.

Geri
Yukarı