Ekran Kartında Kullanılacak Olan TDP Miktarına Sınır Koyulabilir mi?

Tekrardan merhaba, kartı aldım. Biraz underclock ve powerlimitini -11 yaptım. Maksimum 30W çektiğini gördüm. Ancak ben yine de PSU almaya çalışacağım. Sistemi ilk aldığımda 50W TPD değeri olan GT 420 takılıydı pek sorun olacağını düşünmüyorum. GTA 5 1080P grafik kalitesi high.

Sevindim senin adına, ancak gene de dikkatli ol derim.
Ancak şöyle bir sorun var ki AMD ekran kartlarının bazılarında olan bir sorun var. Oyuna giriyorsun bazen 15 dakika bazen 10 saniye sonra ekran kilitleniyor ve crash veriyor. "Radeon wattman ayarları sıfırlandı" hatası alıyorsunuz. PSU kartı besliyor ondan eminim. Kartı garantiye yolladım. Umarım düzeltir yollarlar. Artık tahmin edebiliyorum. Birisi "ani donma ve kapanma" başlığında konu açtığında; AMD kart mı kullanıyosunuz?. Sorusu sorduğumda adam RX 480 kullandığını söyledi. Anladığım kadarı ile her kartta değil ama belli bir kısımda bu sorun var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı