Ekran kartını dik takmak için apart önerisi

SadFatCat

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 13700KF
MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 7000MHZ(OC)
Palit RTX4080 GAMEROCK OC
Gskill Trident Z5 32GB 6000Mhz DDR5 CL32
MSI MPG A1000G 1000w
Cougar Aqua 360mm
Samsung NVMe 980 PRO
Asus ROG STRIX Helios Mid Tower
Dell G3223Q Monitör
İyi günler. Ekran kartını dik şekilde kullanmak istiyorum. Hem görüntü hem de ağırlık açısından yatay kullanımda zamanla sıkıntı olabilir denmişti. Kasa ROG STRIX Helios. Ekran kartım RTX 4080. önerileriniz bekliyorum.

Uygun fiyatlı plastk bir aparat alabilirsiniz. Görsel olarak güzel durmasını istiyorsanız 3 boyutlu yazıcıdan da çıkarabilirsiniz, güzel modeller var. Aynı şekilde 3 boyutlu yazıcıya erişiminiz varsa sevdiğiniz bir figür şeklinde de yapabilirsiniz. Örneğin ekran kartını tutan hulk.

Yatay kullanımda sıkıntı olmaz. Basit bir ekran kartı desteği alabilirsiniz içinizi rahat etmek için.
Ekran kartı desteği var kasa da ekstra olarak fakat ekran kartının cam yüzeye dönük olmasını istiyorum görüntü açısından.

Ekran kartı desteği var kasa da ekstra olarak fakat ekran kartının cam yüzeye dönük olmasını istiyorum görüntü açısından.
O zaman diyecek bişey yok. Bizim de çok diyebileceğimiz bişey yok. hoşuna gide alabilirsin, fazla seçenek yok zaten.

Dark gpu riser kit alabilirsin. Kasa için uyumlu görünüyor zaten googleda ki fotoğraflarda da benzer bir aparat görünüyor. Kit içinden riser kablo da çıkıyor pcie 4.0 destekli. Bu kiti biraz araştır bakalım

Yeni konular

Geri
Yukarı