Ekran kartını eğik kullanmak sorun yaratır mı?

• Konuyu başlatan Rindo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 276

Rindo

Decapat
Daha fazla  
GTX 1660 Super ekran kartım biraz eğik duruyor onun için ekran kartı destek aparatı alacağım ama alana kadar bu sekilde kullanmam sorun yaratır mı? En fazla 1 hafta kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiye kadar bir şey olmadıysa 1 haftada bir şey olacağını sanmam. Tabii bozulma ihtimali çok az da olsa var.

Ya hocam afedersiniz eşşşek kadar ekran kartı üretiyorlar ama şuna hala bir çözüm bulamadılar 6800XT var H610M-K D4 anakart var yavaş yavaş eğiliyor benimki de hadi hayırlısı.

GTX 1660 Super ekran kartım biraz eğik duruyor onun için ekran kartı destek aparatı alacağım ama alana kadar bu sekilde kullanmam sorun yaratır mı? En fazla 1 hafta kadar?

Bir arkadaşım R9 380 kartının altına CD tutacağı koyarak yamulma işini çözüştü. Holder alana kadar o tarz bir şeyle idare edebilirsin.

Soketi kirabilir uzun vadede.1 haftada bir şey olmaz ama 1-2 yılda soket kırılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı