Ekran kartını fazla yıl kullanmak performansı düşürür mü?

zimo

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, RTX 2070 Super ekran kartını sadece oyun için kullanıyorum ve 2021 yılında aldım genellikle Fortnite ve Valorant oynuyorum. Bu bazda oyunlar için beni 165 FPS altı vermeden daha ne kadar götürür? (işlemcim i5 12400F)

Performans düşüşleri kartın çok kullanıp kullanılmadığına göre değil, diğer etkenlerin (virüs, teknik problemler vesaire) ve oyunların ne kadar gelişip gelişmediğine bağlıdır.

Mesh shading teknolojisi bulunuyor RTX 2000 serisinde, kısaca online FPS oyunlarında sıkıntı yaşamayacağınız gibi GTA VI gibi yeni nesil için çıkacak yüksek prodüksiyonlu oyunları 40 FPS ve üzeri rahat oynarsınız gibi gözüküyor. Valorant, Fortnite gibi oyunlar büyük kesimlere hitap ediyor 1050ti sahibi de oynayacak sende oynayacaksın 165 fps altına kolay kolay düşeceğini de sanmıyorum tabii işlemci yükseltmesi düşünebilirsin ilerleyen yıllarda.

Mesh shading teknolojisi bulunuyor RTX 2000 serisinde, kısaca online FPS oyunlarında sıkıntı yaşamayacağınız gibi GTA VI gibi yeni nesil için çıkacak yüksek prodüksiyonlu oyunları 40 FPS ve üzeri rahat oynarsınız gibi gözüküyor.
zaten pc'de sadece online takılıyorum hikaye oyunlarını ps5 üzerinden oynuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı