Ekran kartını takınca bilgisayar açılmıyor

ramazanagr

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartını taktığımda bilgisayar açılmıyor sadece fan çalışıyor, o kadar güç kaynağım vs yeterli.

Her güç kablosu eksiksiz takılı mı? Başka kart yada PSU ile deneyin, HDMI ve monitor doğru takılı mı?

Kabloyu anakartamı yoksa ekran kartınamı takıyorsunuz.
Bir fotoğraf falan atsaydınız iyi olurdu.

Ekran kartını taktığımda bilgisayar açılmıyor sadece fan çalışıyor, o kadar güç kaynağım vs yeterli.
Ekran kartı taktığınız zaman görüntü kablosunu nereye takıyorsunuz?
Ekran kartına bağladığınızdan emin misiniz? Onboard bağlamış olmayasın .

Bios ayarlarını bi' kontrol et istersen. Belki görüntü bağdaştırıcısı PCI-e değilde defaulta seçili kalmıştır.

Arkadaşlar şöyle sölyeyeyim ekran kartını çıkarttığım zaman sorunsuz çalışıyor ama ekan kartını taktığımda kabloyu nereye takarsam takayım sadece fan çalışıyor başlarken gelen bip sesi geliyor o kadar.
Ekran kartınınkn güç kablosu girişi yok kart gt730. Dün kart takılıyken açılıyordu ve malum gt730 sürücü kurma sıkıntısı varmış onları araştırıyordum halledemedim gece kartı söktüm kutusuna koydum sonra tekrar denemek için taktığımda böyle oldu
Kartın sürücü kurulumunu yapamadım daha 2 gündür uğraşıyorum o işe kart takılıyken aygıt yöneticisinde görünmüyordu bi kod yazılıyomuş vs denedim yine olmadı

Kartın yanmış olabilmeside bir ihtimal. Geçen haftalarda kuzenimin pc'sinde de aynı sorun yaşandı. Disklerle ilgili bir sorun olabileceğini düşündük. Teknik servise götürdüklerinde ekran kartının yandığını öğrendi. Teknik servise kontrol ettirmekte fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…