Ekran kartını takınca görüntü gelmiyor

mikeehrmantraut

Kilopat
Sistemimde küçültmeye gittim. MSI H67MSE23-B3 anakart ve i3 2100 işlemciye sahibim. Ekran kartı olarak elimde HD 6950 var. Fakat sorun şu ki, kartı takınca görüntü alamıyorum, anakarta bağlayınca görüntü alıyorum. Acaba anakart eski olduğundan uyumsuzluk mu söz konusu yoksa kart mı bozuk? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumsuzluk söz konusu değil. Onboard bağlayıp 6950'nin driverlarını yükleyip bağlayabilirsin. Olmazsa kartın başka bilgisayarda çalışıp çalışmadığına bakabilirsin. Bağladığın kablo bozuk olabilir. Ekran kartının güç girişini takmamış olabilirsin. Bunları bir dene sonra neticeyi yazarsın.

Uyumsuzluk söz konusu değil. Onboard bağlayıp 6950'nin driverlarını yükleyip bağlayabilirsin. Olmazsa kartın başka bilgisayarda çalışıp çalışmadığına bakabilirsin. Bağladığın kablo bozuk olabilir. Ekran kartının güç girişini takmamış olabilirsin. Bunları bir dene sonra neticeyi yazarsın.

Hocam şunu fark ettim, normalde onboard ile açınca “diit” sesi geliyor ve öyle açılıyor. Ama ekran kartı takılıyken o ses de gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı