Ekran kartının BIOS'u orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Sadık Baydı

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı Gainward Ghost GeForce GTX 1660 Super. Karttaki BIOS 90.16.59.00.28. Ben orijinal BIOS numarasını bulamadım.

merhaba bu siteden kartınızın modeliyle karşılaştırabilirsiniz diye düşünüyorum ben modlu amd kartlarımın bioslarını buradan bulup yapmıştım. TechPowerUp

Buradan bakabilirsin ama tek sürüm görünüyor fakat aynı harfler ile başlıyor. Neden orijinal olmadığından şüphelisiniz?

sizin kartın bilgilerini yazınca çıkan bios bu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-22 231944.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 39
Ekran kartı Gainward Ghost GeForce GTX 1660 Super. Karttaki BIOS 90.16.59.00.28. Ben orijinal BIOS numarasını bulamadım.
YTB da Frekans TV nin yakınlkarda çektiği bir 580 videosu var o videoda bios nasıl bulunur anlatıyoır

İkinci el alacağımda adam fotoğrafını koymuş ben listede bulamadım. Ghost versionu yok aynı marka diğer kartın versiyonu ile farklı sorun olmaz değil mi?

1660 ti ve superler mining için çok bios atılan modeller msi biosu atınca yüzde 7 civarı getirisi artıyordu ETH minigte ondan şüpheleniyor olabilir

Anlayamadım bu BIOS başka karta atılabilirimi diye soruyosunuz.

Hayır site güncel olmayabilir mi ya da kartın BIOS'una güncelleme gelebiliyor mu? Ve kartın markasının ghost modeli yok listede o yüzden bakamıyorum. Başka bir modeli ile aynı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…