Ekran kartının dayanabileceği maksimum sıcaklık

Fırınlama yerine havya veya sıcak hava tabancası gibi bir şey ile deneyemez misiniz?
Şunun gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benden once denemişler muhtemelen hocam arkadaki siyah dikdörtgen parçalar yamuktu fırınlamadan önce.

Fırınlama yerine havya veya sıcak hava tabancası gibi bir şey ile deneyemez misiniz?
Şunun gibi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Havya var ama aksiyona gerek yok bence.

@Aurora1 Sizce çalışacağından emin olduğum ama yaklaşık 2 güne bozulan yöntem mi yoksa bahsettiğim şekilde mi deneyeyim?

Benden once denemişler muhtemelen hocam arkadaki siyah dikdörtgen parçalar yamuktu fırınlamadan önce.

Havya var ama aksiyona gerek yok bence.

@Aurora1 Sizce çalışacağından emin olduğum ama yaklaşık 2 güne bozulan yöntem mi yoksa bahsettiğim şekilde mi deneyeyim?
Açıkçası ben bu işlerden gram anlamıyorum ama bildiğimden dönmezdim her ne kadar kart fırınlamak saçma olsa da. Belki kartın hayatının son evrelerinde fırın tedavisi etkisiz kalırsa alternatif tıpın diğer nimetlerinden faydalanırdım son çare olarak. O da işe yaramazsa bir öpücük kondurur ve kart ölene kadar dener ölünce yıkar,kefenler ve gömerdim açıkçası o kadar emekten sonra

Açıkçası ben bu işlerden gram anlamıyorum ama bildiğimden dönmezdim her ne kadar kart fırınlamak saçma olsa da. Belki kartın hayatının son evrelerinde fırın tedavisi etkisiz kalırsa alternatif tıpın diğer nimetlerinden faydalanırdım son çare olarak. O da işe yaramazsa bir öpücük kondurur ise kart ölene kadar dener ölünce yıkar,kefenler ve gömerdim açıkçası o kadar emekten sonra
Rahmetlinin çipini anahtarlık yapacağım. Alan olmazsa.

Geri
Yukarı