Ekran kartının girişini kablosundan tutarak çekmek sıkıntı yaratır mı?

yigitreiss

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ekran kartını sökecektim. Yanlışlıkla güç kablosunun giriş ucunu tutarken biraz oradaki küçük kablolara basıp çektim sıkıntı olur mu şu an sıkıntısız çalışıyor ama içim rahat etmiyor o yüzden satarken vs söylemem gerekirmi bunun görünüşte de pek bir şey yok gibi pek anlamıyorum.

Arkadaşlar ben ekran kartını sökecektim. Yanlışlıkla güç kablosunun giriş ucunu tutarken biraz oradaki küçük kablolara basıp çektim sıkıntı olur mu şu an sıkıntısız çalışıyor ama içim rahat etmiyor o yüzden satarken vs söylemem gerekirmi bunun görünüşte de pek bir şey yok gibi pek anlamıyorum.
Tek seferlik olduğundan pek bir sorun olacağını sanmam fakat bilmenizi isterim ki hangi cihaz olursa olsun, temas edeceğiniz şey kablo değil soket başlarıdır. Satıcının bilmesini gerektiren bir durum yok görünüyor şuanlık sizinde dediğiniz gibi.

Yazdığından hiçbir şey anlamadım. Giriş ucunu tutarken küçük kablolara basıp çektim ne demek?

Sıkıntısız çalışıyorsa sorunsuzdur, satarken böyle anlaşılmayan şeyler söylersen alacağı varsa da almaz adam.

Hocam hani güç girişi var ya ekran kartına giren ot ırnakların arkasında küçük küçük kablolar var onlara bastım biraz bir de biraz çektim ondan sıkıntı olur mu diyorum.

Hocam hani güç girişi var ya ekran kartına giren ot ırnakların arkasında küçük küçük kablolar var onlara bastım biraz bir de biraz çektim ondan sıkıntı olur mu diyorum.

Olmaz tabii ki, kopsaydı olurdu. Çalıştığı ve sağlam olduğu sürece sıkıntı yok demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı