Ekran kartının orijinalliği nasıl anlaşılır?

Sydraaa

Hectopat
Yer
Bursa / Eskişehir
Daha fazla  
Bir önceki konum yine RX6600 ile alakalıydı siparişi verdim fakat içimde şüphe var orijinal olması konusunda. Öğrenmenin bir bildiğim yolu GPU-Z yükleyip sağ üstteki simgeye bakmak başka yolu var mıdır?

Son düzenleme:
Bir önceki konum yine RX6600 ile alakalıydı siparişi verdim fakat içimde şüphe var orijinal olması konusunda. Öğrenmenin bir bildiğim yolu GPU-Z yükleyip sol üstteki simgeye bakmak başka yolu var mıdır?
Bu kartların çatma olması zor. Seri numarasından sorgulayabilirsiniz markasına göre.

GPU-Z en garanti yöntem.
Kartı 2. El alıyorsanız arkasının fotoğrafını isteyin arkasındaki numaradan ne olduğu ortaya çıkar

Hocam internetten aldığım için korkuyorum. Peki kullanıp kullanılmadığını nasıl anlayabiliriz?
Paketten anlayabilirsin. Bantları yerindeyse açılmamıştır. Garantisini kontrol edebilirsin. Başka da pek bir şey yok.

Hocam internetten aldığım için korkuyorum. Peki kullanıp kullanılmadığını nasıl anlayabiliriz?

Hocam YouTube'deki FPS testleriyle karşılaştırın. Sıcaklık değerlerine bakın. Bi' anormallik yoksa kullanılmamıştır bence.

Soğutucu bloğunun içine bakın toz parçaları yoksa temizdir.
Oraya kadar temizlemek zahmetli genelde yapamıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…