Ekran kartlarında ASUS'un farkı nedir ?

MSI düşünmüştüm ben de zaten. Gönül ister ki Asus alalım tabii ki ama bütçe elvermiyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten MSI 7870 Hawk modeli ile ASUS arasında kalmıştım .

ASUS'un serviste sunmuş olduğu hizmeti görünce ASUS'a aşık oldum

Düşünsene arkadaşına eşek şakası yapayım diye kolaya tuz katıp kasaya döküyorsun. Ve sana yenisini yolluyorlar Helal olsun . Böyle bir şeyi yapabilmek harbiden çok zor.

Zotac yok. Ama şaka bir yana her markanın meşur bir soğutması var. Twin Frozr III, DirectCU II... Ancak Zotac'ın hangi soğutması meşur?

Zotac yok. Ama şaka bir yana her markanın meşur bir soğutması var. Twin Frozr III, DirectCU II... Ancak Zotac'ın hangi soğutması meşur?

AMP! Edition kartları gayet güzel. Anlamıyorum. Zotac'a takıntın nedir ? Sana sıkıntı mı yarattı ?

Bu arada HD 7850 almak mantıksızlık olur bence. Ayrıca yeni HD 7870'lerde siyah ekran sorunu kalktı, kalkalı çok oldu.

Takıntım yok sadece çok ta muhteşem bir marka değil ve buna rağmen MSI'dan daha pahalı kartları.

Ben ekran kartı alırken ASUS HD 7850 ile PC HD7870 arasında çok az fiyat fark vardı. Fakat ASUS HD 7850 tercih ettim. ASUS deyince içime bir rahatlık bir ferahlık çöküyor benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…