Ekran kartlarında plakanın altındaki işaret nedir?

fthkynr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok ilginç bir şey başıma geldi. Ekran kartımı satacağım kişi alttaki plakada nasıl desem beyaz bir parlak yuvarlak alaşımsı bir metalin olmadığını garanti için olması gerektiğini garantisi de olsa bu alaşımsı metal yoksa garantinin kabul olmadığını iddia ederek almaktan vazgeçti. Onun ekran kartında bu varmış. Bu doğru mudur? Doğru ise ne yapmam gerek ben ekran kartını sıfır almıştım.

Arkadaşlar çok ilginç bir şey başıma geldi. Ekran kartımı satacağım kişi alttaki plakada nasıl desem beyaz bir parlak yuvarlak alaşımsı bir metalin olmadığını garanti için olması gerektiğini garantisi de olsa bu alaşımsı metal yoksa garantinin kabul olmadığını iddia ederek almaktan vazgeçti. Onun ekran kartında bu varmış. Bu doğru mudur? Doğru ise ne yapmam gerek ben ekran kartını sıfır almıştım.
Ekran kartınız nedir ?
Ve fotoğrafını çekip gönderebilir misiniz ?

Neymiş o parlak ve yuvarlak kıymetli metal bant? :D Vidalar işaretli olabilir ya da önünde ufak bir bandrol olabilir ama o da her üründe olacak diye bir şart yok.

Alıcı "kıymetlimissss" dedikten sonra kartı incelemiş ve o olmadığını görünce "tıslamış" olabilir. :D

Bende bilmiyorum zaten uzaktan gösterdi parlak yuvarlak alaşımsı belki de alaşımsı bile değildi ne bileyim garip geldi bana sende yok dedi almadı ekran kartının fotografı kasadan cekemiyorum çıkartmam gerek bu konuda da iyi değilim bir şey olur diye korkuyorum.

Geri
Yukarı