Ekran kaydederken gelen cızırtı

samsepiol

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, konuyu hızlıca özetlemem gerekirse:
Ekran kaydı için NVIDIA GeForce Experience kullanıyorum. Tom Clancy's Rainbow Six Siege adlı oyunda anında yeniden oynatma veya ekran kaydı yaptığımda arkaplandan bir cızırtı sesi geliyor. Lakin aynı program (GeForce Experience) ile masaüstü veya başka bir oyunun kaydını aldığımda bu cızırtı problemi olmuyor. Kayıt programları ile aynı mikrofon ile kayıt yapıp dinlediğimde, bu ses gelmiyor. Yani sorunun kaynağı mikforon değil. Seslerin çarpıştığını düşünüyorum. Bu ses ile beraber kayıttaki oyunun sesi de inanılmaz az geliyor. Yazılım kaynaklı olduğunu düşünüyorum sürücülerim güncel. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Oyun içi kısa bir video kaydedip aşağıya bıraktım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 😊

Ayrıca eklemek isterim, cızırtı videodan geliyor; oyun içerisinden değil. 😊 Ve mümkünse başka bir program önermeden, bu program çerçevesi içerisinden düzeltmeye çalışalım.
Düzenleme 25.05.2020/15:21; Şimdi keşfettim aynı programla alınan kayıtlarda daha az da olsa diğer platformlarla da aynı cızırtı sorunu var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı