Ekran koruyucu ekranda olan kılcal çizikleri kamufle eder mi?

rashnikko

Hectopat
Merhaba, yeni bir cihaz aldım ve ilk günden düşürdüm ekranında sadece ışık altında belli olan ekran açıkken gözükmeyen aşırı ince kılcal birkaç çizik oluştu, bu ekrana bir koruyucu taksam koruyucu bu kılcal çizikleri kamufle eder mi? yani koruyucu taktığımda yine aynı şekilde belli olacak mı yoksa gözükmesi iyice zorlaşır mı? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için. :))

Gözükmesi zorlaşır hocam. Mat ekran koruyucu takarak hiç görünmemesini sağlayabilirsiniz.
hızlı yanıtınız için çok teşekkürler hocam öncelikle, benim telefonum kavisli ekrana sahip olduğundan daha ince şekil alabilecek bir koruyucu alacağım lensun marka 0.15 mm sanırsam bu çizikleri kamufle edebilmeleri kalınlığa değil yapışkan gücüne bağlıymış sizce incede olsa yinede çizikleri kamufle edip belli olmamasını sağlar mı? mat almak istemiyorum çünkü ekran çözünürlüğünü etkiliyor önceden deneyimlemiştim o nedenle normal alacağım. son kez yardımcı olabilirseniz sevinirim. ( zaten dediğim çizikler ışığı ekrana tam açıyla vurmazsam gözükmeyecek kadar ince belirsiz çizikler ama gerçekten çok fazlalar ince olduğundan kolay gizlenir diye düşünüyorum sizin yanıtınızıda bekliyorum :). )

Yeni konular

Geri
Yukarı