Ekran Monitore Tam Sığmıyor

• Konuyu başlatan CihanUnlu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 15B
C

CihanUnlu

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba. Abim geçen gün kendi bilgisayarında 3 5 şey kurcalamış bi baktım ekran pc monitorune tam sığmıyor. Yani sağ tarafta 3 4 cm uzunluğunda bir boşluk var siyah bir şekilde. Ama google chrome yi açtığımda tarayıcı monitoru tam kaplıyor. Masaustu veya herhangi bir oyuna girdiğimde o siyah yer orada duruyor.

Resim çekemiyorum çünkü evde değilim. Çözünürlüğe baktım en yüksek düzeyde. Ekran kartı driverini baştan kurdum ama olmadı. Monitor ayarlarına baktımda pek kurcalamadım kumandadan. Acaba format atsam sorum düzelir mi?

Evet videou izledim lakin bende öyle bir ayar yok monitorde. Ve benim problemim ekranın sığmaması değil ekranın sağ köşesinde aşşağıya doğru inen siyah bir şerit var ama tarayıcı felan açınca o siyah şerit kayboluyor. Oyun veya masaustunde geri geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
CCC'den dijital panel ayarlarına gir ve ölçeklendirme ayarını değiştir:

p90CuFp.jpg

Aynı Sorunu Bende Yaşıyordum VGA kablom hasarlı olduğundanmış Kablom Kırık Oldugu İçin ekranın Sol tarafına degişik çizgiler ekliyo auto tuşuna bastığımda o değişik Çizgilerin(dalgalanmalar) Monitöre sığması İçin Görüntü Sola Kaymış Ve ekranın Sağ Kismi Gözükmemiş Yani Çozümü Yeni VGA Kablosu Veya Kabloyu Küçük Küçük Oynatarak auto tuşuna basmak

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı