Ekran sağa kaydı ve simgeler büyüdü

merto95

Hectopat
Monitörün altındaki tuşlara veya klavyeden bir şeylere bastım sanırım ekran büyüdü ve sağa doğru kaydı düzeltemedim bir türlü. Eski bir monitör Fujitsu L120T-1 eco. Monitörün altındaki bütün tuşları denedim ve sıfırladım olmadı görüntü ayarlarından çözünürlük değiştirdim CTRL'yi denedim hiçbiri olmadı. . Fotoğraf ekledim görev yöneticisindeki tarih, saat, ağ ve ses ayarlarının olduğu yer de gözükmüyor fakat ekran görüntüsü aldığımda çıkıyor.

Dosya Ekleri

• a0cf1ae7-42b0-4c3e-a1ed-99b16c96f65b.jpg
    a0cf1ae7-42b0-4c3e-a1ed-99b16c96f65b.jpg
    178,3 KB · Görüntüleme: 45
Monitörün altındaki tuşlara veya klavyeden bir şeylere bastım sanırım ekran büyüdü ve sağa doğru kaydı düzeltemedim bir türlü. Eski bir monitör Fujitsu L120T-1 eco. Monitörün altındaki bütün tuşları denedim ve sıfırladım olmadı görüntü ayarlarından çözünürlük değiştirdim CTRL'yi denedim hiçbiri olmadı. Fotoğraf ekledim görev yöneticisindeki tarih, saat, ağ ve ses ayarlarının olduğu yer de gözükmüyor fakat ekran görüntüsü aldığımda çıkıyor.

Masaüstünde sağ tık yapıp görünüme basıp simgelerin büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz hocam.

Tarayıcı sekmesini tam ekran yaptığımda da sağ tarafın büyük bir kısmı X uzantılar yer işareti tuşu falan gözükmüyor.

Normalde 1600x900 60 Hertz olan monitör sadece 1280x720 59 fps ayarında ekranda göstermesi gereken her şeyi gösteriyor fakat onda da her şey olması gerektiğinden büyük

Son düzenleme:

Geri
Yukarı