B.B.

Decapat
Yer
Bitchfield, England
Ekran ve oyun videosu çekmek için önerebileceğiniz program nedir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayatımda hiç bu tarz programlar kullanmadım o yüzden pek bilmiyorum, neler önerebilirsiniz?

Hangi platformda? Mobil, Windows ?

GeForce Experience kullanıyorum. Gayet memnunum tavsiye ederim.

ShadowPlay veya Bandicam önerebilirim. Video çektikten sonra Sony Vegas ile düzenleme yapabilirsiniz. Buna alternatif olarak Camista ile hem çekip hemde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Mirillis Action öneririm

GeForce Experience kullanıyorum. Sonra itunes ile documents ile kısa sürede telefona atıyorum ıgtvde'de yayınlıyorum. Güzel oluyor.

GeForce Experience kullanıyorum. Sonra itunes ile documents ile kısa sürede telefona atıyorum ıgtvde'de yayınlıyorum. Güzel oluyor.
GeForce Experience kullanıyorum. Gayet memnunum tavsiye ederim.
ShadowPlay veya Bandicam önerebilirim. Video çektikten sonra Sony Vegas ile düzenleme yapabilirsiniz. Buna alternatif olarak Camista ile hem çekip hemde düzenlemeler yapabilirsiniz.
Ekran kartın AMD ise ReLive, NVIDIA ise ShadowPlay öneriyorum.
Bilgisayarım eski, ekran kartım Nvidia ancak çok eski bir kart yinede GeForce Experience ShadowPlay'i kullanabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…