Ekrana görüntü gelmiyor

Ciri Riannon

Decapat
Telefonumda, sosyal medyada gezerken anlık dondu ve sistem ara yüzü durduruldu hatası aldım. Uygulamayı kapat demekten başka seçenek yoktu ve ben de tıkladım. Telefon kapandı fakat açma tuşuna bastığımda görüntü gelmiyor, siyahtan biraz daha açık bir renk geliyor ekrana sadece. Bu kısımdayken Screenshot vesaire alabiliyorum, menü yani sanırım burası. Basılı tuttuğumda yeniden başlat ve kapat simgeleri çıkıyor ama bassam bile işe yaramıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Telefonumda, sosyal medyada gezerken anlık dondu ve sistem ara yüzü durduruldu hatası aldım. Uygulamayı kapat demekten başka seçenek yoktu ve ben de tıkladım. Telefon kapandı fakat açma tuşuna bastığımda görüntü gelmiyor, siyahtan biraz daha açık bir renk geliyor. Ekrana sadece. Basılı tuttuğumda yeniden başlat ve kapat simgeleri çıkıyor ama bassam bile işe yaramıyor. Ne yapmalıyım?

Hard reset atmayı denediniz mi?

Telefonunuzun marka ve modelini söyleyin, hard reset tuşlarını bulayım.

Hocam hard reset format değil ki, telefonu yeniden başlatacağız sadece ama normal yeniden başlat tuşundan değil.

Pardon hocam, telefonlar ile alakalı pek bir bilgim yok. :) Bilgiler sıfırlanmayacak yani içindeki öyle mi?
Hocam hard reset format değil ki, telefonu yeniden başlatacağız sadece ama normal yeniden başlat tuşundan değil.

Hastayı hayata döndürmeyi başardım hocam. :D Sorun çözüldü, yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı