Ekranda garip bir çember çıktı

B4TUR

Decapat
Merhaba, internette öyle takılıyordum kendi halimde bir baktım monitörde bir çember var. Başta monitörüm bozuldu sandım sonra SS aldım SS’de gözüktüğü için monitörümle alakasız herhalde diye PC'yi yeniden başlattım gitti. Ama ne olduğunu çok merak ettim. Bilgisi olan var mı?

Screenshot_1.png

Köşede bir yerde mi? Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmıştım. Virüstü.
Tara makinayı.

Malwarebytes: MBAM Download
Bitdefender: Bitdefender Download

Eset Sysrescue: ESET SysRescue
Eset Sysrescue Kullanımı: Eset Sysrescue Kullanımı

Kaspersky Rescue Disk: Kaspersky Virüs Koruma Yazılımı 2023 - Ücretsiz Versiyon ve Deneme Sürümü İndirme | Kaspersky
Kaspersky Rescue Disk Kullanımı: Kaspersky Rescue Disk Kullanım Rehberi

Eset Online Scanner: Virus Online Scanner Software – Antivirus Cleaner
Kaspersky Removal Tool: Removal tool for Kaspersky applications (kavremover)

Norton Power Eraser: Download and run Norton Power Eraser - Free virus and malware removal tool for Windows
ADWCleaner (Reklam zararlı yazılımlarını temizlemek için Malwarebytes'ın ek bir ürünü. İşe yarar!): AdwCleaner - Free Adware Cleaner & Removal Tool | Malwarebytes

F-Secure Onlice Scanner: Free online virus scan | F-Secure Online Scanner
AVG Free Virus Scan & Malware Removal Tool: Free Virus Scan & Malware Removal Tool

Sonradan mesaj eklemiştim ama silinmiş sanırım. Steam'den kaynaklıymış yanlışlıkla tekrar aynı şeyi yaptım Steam'de ve yine oldu. Steam'ı kapatınca gitti. Teşekkür ederim.
Köşede bir yerde mi? Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmıştım. Virüstü.
Tara makinayı.

Malwarebytes: MBAM Download
Bitdefender: Bitdefender Download

Eset Sysrescue: ESET SysRescue
Eset Sysrescue Kullanımı: Eset Sysrescue Kullanımı

Kaspersky Rescue Disk: Kaspersky Virüs Koruma Yazılımı 2023 - Ücretsiz Versiyon ve Deneme Sürümü İndirme | Kaspersky
Kaspersky Rescue Disk Kullanımı: Kaspersky Rescue Disk Kullanım Rehberi

Eset Online Scanner: Virus Online Scanner Software – Antivirus Cleaner
Kaspersky Removal Tool: Removal tool for Kaspersky applications (kavremover)

Norton Power Eraser: Download and run Norton Power Eraser - Free virus and malware removal tool for Windows
ADWCleaner (Reklam zararlı yazılımlarını temizlemek için Malwarebytes'ın ek bir ürünü. İşe yarar!): AdwCleaner - Free Adware Cleaner & Removal Tool | Malwarebytes

F-Secure Onlice Scanner: Free online virus scan | F-Secure Online Scanner
AVG Free Virus Scan & Malware Removal Tool: Free Virus Scan & Malware Removal Tool

Arkadaşımın profiline sağ tık yapıyorum yuvarlak bir şey çıkıp kalıyor.

Sonradan mesaj eklemiştim ama silinmiş sanırım. Steam'den kaynaklıymış yanlışlıkla tekrar aynı şeyi yaptım Steam'de ve yine oldu. Steam'ı kapatınca gitti. Teşekkür ederim.

Arkadaşımın profiline sağ tık yapıyorum yuvarlak bir şey çıkıp kalıyor.
Ekran bozulmuş gibi görünüyor. Nasıl bir bugsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı