Ekranda iz kalıyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
İnternette bir yerde biraz sabit durunca ve yeni sekmeye geçince bu şekilde önceki sekmedeki izler kalıyor ve 10 saniye sonra falan kayboluyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor?

Ekran resminde belli olmuyormuş ama telefondan çekince izler bi süre kalıyor.

Dosya Ekleri

• 49A88A3B-432F-4CF7-B8AB-1FDFE28BD424.jpeg
    179,7 KB · Görüntüleme: 138
  • 756A7903-BDC9-4931-B3C3-D3F4A1C87538.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 113
Daha önceden olmuyordu sanki, durduk yere nasıl bozulabiliyor ki?
Elektronik ve kul yapımı sonuçta. Benimde o gün garantisi biten 2019 yılında 3500 TL verdiğim MSI 2K monitörüm durduk yere bozuldu. Maalesef oluyor böyle şeyler. Format deneyebilirsiniz ama formatla düzeleceğini sanmıyorum.

Ghost screen'e benziyor. Garantiye gönderin. Ekran kartında da sorun olabilir.

Eski sistemde olmuyordu, ekran kartından ben de şüpheliyim.

Ama ekran kartından olduğunu nasıl anlarım kesin olarak bir yolu var mı?
Hayır yok. İkisini de garantiye verin. Furmark yapabilirsiniz ama bir sey çıkacağını sanmıyorum.

Ghost screen sorunu. Eski ips ekranlı telefonumda da oluyordu. Garantisi varsa gönderin.

İkisininde garantisi var ama çok büyük bir sorun değil, oyun oynarken ve video izlerken hiç denk gelmedim. Az önce farkettim zaten ama sinirim bozulmadı değil. Teşekkürler.

Aynısı benim telefonumda da oluyor, yanlış hatırlamıyorsam buna ekran yanması deniyor. Eğer monitörünüzün garantisi varsa gönderin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…