Ekranı değişmiş iPhone 6S alınır mı?

Ne zaman ve nerede değişmiş?
Yan sanayi pillerde orada her zaman %100 görünür, düşmez.

Vallaha değişmedi diyor herkes 4-5 tane 6S e sordum hepsi minimum 95 ve değişmedi orijinal batarya diyor.

Nasıl orijinal olduğunu anlayabilirim ki bir yöntem var mı? Ve yan sanayi olsa eksisi ne olabilir?

Vallaha değişmedi diyor herkes 4-5 tane 6S e sordum hepsi minimum 95 ve değişmedi orijinal batarya diyor.

Nasıl orijinal olduğunu anlayabilirim ki bir yöntem var mı? Ve yan sanayi olsa eksisi ne olabilir?
3uTools programına bağlayıp seri numaralarından karşılaştırma yapabilirsiniz. Tabii sahibi izin verirse.

Yan sanayi olursa markasına bağlı. Deji, Rova, Baseus gibi nispeten kaliteli yan sanayi piller ise çok büyük problem olmaz. Takıldıktan 6 ay sonra falan çabuk yıpranmaya başlar sadece. Ama aşırı kalitesiz bir pil takılmışsa şarjdayken patlama, pilde şişme yapıp ekranı bozma gibi sorunlara bile neden olabilir. Biraz riskli.

An.

3uTools programına bağlayıp seri numaralarından karşılaştırma yapabilirsiniz. Tabii sahibi izin verirse.

Yan sanayi olursa markasına bağlı. Deji, rova, Baseus gibi nispeten kaliteli yan sanayi piller ise çok büyük problem olmaz. Takıldıktan 6 ay sonra falan çabuk yıpranmaya başlar sadece. Ama aşırı kalitesiz bir pil takılmışsa şarjdayken patlama, pilde şişme yapıp ekranı bozma gibi sorunlara bile neden olabilir?

1400 TL'ye bir 6S buldum hiçbir değişeni yok ve temiz deniliyor, pil sağlığıda 100 değişmedi deniyor ama kafama bir şey takıldı 7 yıllık bir telefon herhalde, ve bu kadar yıl içinde 100 kalması normal mi yoksa 100 olarak gözükenlerin hepsi değişmiş piller mi?

An.

1400 TL'ye bir 6S buldum hiçbir değişeni yok ve temiz deniliyor, pil sağlığıda 100 değişmedi deniyor ama kafama bir şey takıldı 7 yıllık bir telefon herhalde, ve bu kadar yıl içinde 100 kalması normal mi yoksa 100 olarak gözükenlerin hepsi değişmiş piller mi?
Büyük ihtimalle yalan söylüyor. 7 yıllık orijinal pilin sağlığının %100 olması mümkün değil.

Daha uygun fiyatlı 6s bulabilirsen onlara bak. Ne kadar orjinali ile degişse de tamir görmüş cihaz pek faydalı olmaz..
An.

Pil sagligi %100 ise kesin değişmiştir. Pek güven vermedi açıkcası.

Çok uygun bir önerme olmaz ama bu fiyatlara asırlar öncesinden kalma telefon alacağına yurtdışı cihazlara yönel derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı