Ekranı kırık olan cihazdan SMS'leri görme

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Ekranı kırık durumda eski telefonum mi 8 Lite bulunmakta. Yeni telefon aldım S21 FE. MI8 Lite'daki SMS'leri falan kurtarma veya görme şansım var mı? (ekranına 1000 TL fiyat verdiler.) O yüzden değmeyeceğini düşünüyorum.

Şarj kablosu ve Vysor ile PC'ye görüntü yansıtabiliyorsunuz o şekilde yeni telefona aktarma şansınız olmasa da görebilirsiniz. Burada anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarj kablosu ve Vysor ile PC'ye görüntü yansıtabiliyorsunuz o şekilde yeni telefona aktarma şansınız olmasa da görebilirsiniz. Burada anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
USB Hata ayıklamak açık olması gerekiyor mu? Kapalı çünkü ve açılacak halde değil.

USB Hata ayıklamak açık olması gerekiyor mu? Kapalı çünkü ve açılacak halde değil.
Anladım hocam açık değilse arkadaşın dediği gibi xiaomi hesabında yedekli mi diye bakın değil ise yapacak pek bir şey gelmiyor aklıma dokunmatik çalışıyor sadece görüntü yok ise internetten telefon modelinizi yazıp usb hata ayıklama nasıl açılır diye aratın ve aynı yerlere tıklayarak açmayı deneyin.

Son düzenleme:
Mi hesabıma girdim lakin hiç bir yedekleme yapmamış, başka bir yol yok mu? Yine de teşekkür ederim.
Bi elektronik tamircisine gidip (telefon tamir eden bir yer olması lazım) ücreti dahilinde rica edin, yedek kullandığı bi panel vardır, telefonunuzu açıp o panele bağlasın. Bu şekilde telefonda SMS'lerinize bakın, işinizi görün hatta hata ayrıştırıcı falan açın, arkadaşın attığı yöntemle bilgisayara bağlarsınız, gerektiğinde kullanırsınız.

Geri
Yukarı