Ekranı kırık Samsung J7 hafıza yedeği alınabilir mi?

BayKarTavşanı

Decapat
Eski telefonum olan Samsung J7'nin(eski kasa) ekranı kırıldı hem de hafızasını yedekleteceğim günün sabahı. Ben de buradan size sormak isterim. Ekranı kırık olan bu telefonun içindeki veriler yedeklenebilir mi başka bir cihaza ve bunu nasıl yapabilirim, kendim yapabilir miyim yoksa operatörler yapar mı? En son seçenek olarak da Samsung yetkili servisten böyle bir servis alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce Samsung Kies uygulamasını indir sonra telefonun power tuşuna bas ve aç ekranın gelip gelmemesi önemli değil telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağla Kies uygulaması telefonunu otomatik olarak görecektir zaten oradan yedekleme sekmesini kullanarak işini halledebilirsin

Bu videoyu izleyerekde fikir edinebilirsin

Dediğiniz uygulamaya baktım da veriyi aktaracağım cihazdan birtakım işlemler yapmam gerekiyor ama Ekran tamamen yok o yüzden sormuştum aslında
İlk önce Samsung Kies uygulamasını indir sonra telefonun power tuşuna bas ve aç ekranın gelip gelmemesi önemli değil telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağla Kies uygulaması telefonunu otomatik olarak görecektir zaten oradan yedekleme sekmesini kullanarak işini halledebilirsin

Bu videoyu izleyerekde fikir edinebilirsin
Samsung Smart Switch uygulaması var. Bilgisayarında yüklü olmalı.
İşte aradığım şey bu çok teşekkürler. İşe yararsa eğer konuyu çözüldü olarak işaretleyeceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı