Çözüldü Ekranı olmayan iPhone'dan nasıl veri alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
12
Daha fazla  
İçinde önemli birkaç notum vardı ve ekranı kırıldı. Sonra da sökülmüş, telefonun bataryası dahil iç yapısını görebiliyorum şu an. Titreşim motoru, şarja takılınca gelen ses geliyor ve telefon çalışıyor. Ekranı kırıkken de çalışıyordu.

Ben bu telefondan nasıl veri alabilirim? İçinde olan notları bilgisayar ortamına aktaramaz mıyım?

Çözüm
Şifreniz varsa hiçbir şekilde göremezsiniz. Ayrıca bilgisayara da önceden güvenmeniz lazım.

Çok önemli ise telefoncudan geçici olarak ekran taktırabilirsiniz.
Bilgisayardan iTunes ile yapabilirsiniz, sadece googleye yazdığınızda onlarca içerik çıkıyor o yüzden ordan kopyala yapıştır yapamayacağım.

iOS cihazlarda alınan notlar iCloud hesabına kaydedilir icloud.com üzerinden erişilebilirsiniz.

Telefon 16 GB olduğu için iCloud'u kapatmıştım arkadaşlar, birkaç dosyadan başka bir şey yok.

Düzenleme: Bu da karışık bir cümle oldu, ne olduysa kapatmıştım. Kapalıydı yani.

Şifreniz varsa hiçbir şekilde göremezsiniz. Ayrıca bilgisayara da önceden güvenmeniz lazım.

Çok önemli ise telefoncudan geçici olarak ekran taktırabilirsiniz.

Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…