Ekranın ortasında görüntü yansıma yapıyor

kellaman61

Kilopat
Herkese iyi sosyaller.
Öncelikle donanım bilgisi vereyim:
Monitör: LG 24GN650-B
Bilgisayar (dizüstü): Acer AN515-44
İs: Windows 10 (21h2 19044.2130)
HDMI kablosu: Paugge 2.1
Nadir de olsa ekran ortadan yansıma yapıyor. Sağ taraftan (videoda gözüktüğü gibi) olması gerektiğinden daha fazla dışarı kayıyor.
Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor.
Bunun nedeni nedir acaba? Çözümü var mıdır?

Monitör Yansıma.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkese iyi sosyaller.
Öncelikle donanım bilgisi vereyim:
Monitör: LG 24GN650-B
Bilgisayar (dizüstü): Acer AN515-44
İs: Windows 10 (21h2 19044.2130)
HDMI kablosu: Paugge 2.1
Nadir de olsa ekran ortadan yansıma yapıyor. Sağ taraftan (videoda gözüktüğü gibi) olması gerektiğinden daha fazla dışarı kayıyor.
Bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor.
Bunun nedeni nedir acaba? Çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 1543524

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Isınmayla alakalı ve çözümü olmayan bir problem olduğunu düşünüyorum. Genel olarak birçok yerde birebir aynı model için buna benzer problemler şikayet edilmiş. Bazı arkadaşlar servise gönderip sonrasında hakem heyeti ile yeni modelini almışlar.

Artı -1 Eksi
Isınmayla alakalı ve çözümü olmayan bir problem olduğunu düşünüyorum. Genel olarak birçok yerde birebir aynı model için buna benzer problemler şikayet edilmiş. Bazı arkadaşlar servise gönderip sonrasında hakem heyeti ile yeni modelini almışlar.
Bilgisayarı gün içindeki ilk açışım. Yani ne monitör ne de bilgisayar sıcak değildi.

Monitörü ilk aldığımda yapmıştım fakat tekrar yaptım. Ölü piksele rastlamadım.

İşin garip kısmı şu, yansıma dediğiniz kısmın üst tarafında koca bir çizgi var aşağıya doğru iniyor. Ekranın bir kısmı sanki işlev görmüyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı