Ekranın yarısı yeşile bölünüyor

Turan88

Centipat
Arkadaşlar, ekranı büyütürken veya küçültürken 1 saniyelik donma ve ekranın yarısında yeşile bölünme oluyor. Direkt olarak görsel paylaşıyorum sorunun net anlaşılabilir olması için. Bunu sadece tam ekran yaparken veya tam ekrandan çıkarken yapıyor. Şimdiye kadar 1 defa da video içinde yaptı. Ekran kartım güncel, işletim sistemim ve her şeyim güncel.

Dosya Ekleri

• IMG_0345.JPG
    IMG_0345.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 101
  • IMG_0346.JPG
    IMG_0346.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 55
  • IMG_0347.JPG
    IMG_0347.JPG
    1,1 MB · Görüntüleme: 43
Son düzenleyen: Moderatör:
Panelde veyahut ekran kartında bir sıkıntı var gibi, başka ekrana bağlayıp deneme şansınız var ise deneyin. Sorun devam ederse sorun ekran kartında olabilir şayet devam etmez ise paneliniz sorunludur.
Hocam ayrıca bu makale yardımcı olabilir.

Bu sorunu Chrome'da 1080P videoda yaşıyordum. Chrome ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatınca düzeliyordu.

Çözüm tam da söylediğiniz gibiydi yani inanılmaz basitti çok teşekkür ederim. Konu hakkında gerçek anlamda bilgi sahibi olmayanların varsayımlarda bulunmak yerine bilmiyorum yazmaları daha mantıklı bir hareket olabilir. Aksi halde sürücü geri alma ekran kartında ve panelde arıza arayıp sağlamı da bozabilirdim.

Çözüm tam da söylediğiniz gibiydi yani inanılmaz basitti çok teşekkür ederim. Konu hakkında gerçek anlamda bilgi sahibi olmayanların varsayımlarda bulunmak yerine bilmiyorum yazmaları daha mantıklı bir hareket olabilir. Aksi halde sürücü geri alma ekran kartında ve panelde arıza arayıp sağlamı da bozabilirdim.

Varsayımlarda bulunmadım, sadece muhtemel sorun listesini ve çözüm yöntemlerini yazdım. Bu kadar katı olacağınıza teşekkür edip geçebilirdiniz.

Geri
Yukarı