Eksen Bilgisayar güvenli mi?

46635

Kilopat
Yeni bilgisayarımı sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda Eksen'den almayı planlıyorum. Doğal olarak içimde bir şüphe var. Technopat videolarında birçok kez kargo sırasında ekran kartı gibi hassas bileşenlerin çıkarılması öneriliyordu. Eksen'den toplayacağım bilgisayarın aynı Vatan'dan almış gibi kullanıma hazır halde olmasını istiyorum. Bu mümkün mü? Ayrıca benim becerememekten korktuğum BIOS ayarları var. Bu işin içinden nasıl çıkacağımı bilemiyorum. Ekran kartını ben takarım o konuda pek bir korkum yok ama parçalar zarar görür diye korkmuyor değilim. Kargonun kaç günde geleceği hakkında fikir verebilecek olan varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nova Bilgisayar'ı öneririm. Herşeyle ilgileniyorlar. 12 saat test ediyorlar. Herhangi bir sıkıntı çıkarsa o ürünü sana yollamıyorlar. 2 sene kadar önce arkadaşım o siteden alışveriş yapmıştı sanırım donanım habere falan yazmıştı tam hatırlamıyorum. Coil Whine sorunu çıkmış kartta onlarda arkadaşı arayıp bilgilendirmişler bu sorun hakkında. Sonra değiştirmişler şuan bir sıkıntısı yoktur herhalde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı